Türkçe Bilgi

ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME..!
PANDEMİ DÖNEMİ SEBEBİYLE BU YAZ YAPMAYI PLANLADIĞIMIZ TÜM GELİŞİM KAMPLARIMIZI VE EĞİTİMLERİMİZİ NE YAZIK Kİ İPTAL ETMİŞ BULUNUYORUZ.
YENİ BİR GÜNCELLEME OLDUĞUNDA BİLGİ VERİYOR OLACAĞIZ.
GELECEK SEZON GÖRÜŞMEK ÜZERE, HERKESE SAĞLIK DİLİYORUZ.

Voleybol kamplarımız ve eğitimlerimiz, uluslararası katılıma açık olması sebebiyle İngilizce hazırladığımız resmi web sitemiz ile duyurulmaktadır. Kamplarımıza ait programları ana menüdeki Programs linkinden öğrenebilir, voleybol gelişim kurslarımıza başvuru ve diğer detayları ilgili menülerden Google Çeviri kullanarak Türkçe dilinde inceleyebilirsiniz.

Başvuru ve katılım hakkında bilgi almak için menüdeki Contact linkinden, kararınızı verdiğinizde başvurunuzu tamamlamak ve ödeme konusunda ilerlemek için ise yine menüdeki Registration and Payment linkinden aynı zamanda Bilgi Onay ve Veli İzin Formu yerine geçen Registration Form'u doldurup onaylayarak gerçekleştirebilirsiniz.

Kamp ait detaylar ile sağlığınızla ilgili veli beyanı ve bilgilendirmeleri içeren onayladığınız bu formun bir kopyasını yazıcıdan çıktı alarak velinizin ıslak imzasıyla birlikte lütfen kampa katıldığınız gün bize getirmeyi unutmayınız.

Voleybol Gelişim Kurslarımız 11-18 yaş aralığındaki kız altyapı voleybolcuları için genellikle yaz dönemlerinde ve kış dönemi ara tatillerinde, 180 kez voleybol milli takımlarında görev almış, sayısız şampiyonluklar yaşamış, halihazırda kendi adındaki Ali Peçen Sportif Spor Kulübüyle yüzlerce sporcuya voleybol eğitimi veren ve aynı zamanda FMV Işık Okulları Voleybol Koordinatörü olan efsane voleybolcu Ali Peçen tarafından düzenlenmektedir. Altyapı gelişimine ve maç tecrübesini arttırmaya yönelik turnuva ve lig organizasyonlarımız da yılın belli dönemlerinde sporcuların bu yöndeki ihtiyaçlarına destek olmak amacıyla bizim tarafımızdan yapılmaktadır. Uzun yıllara dayanan voleybol tecrübemizle gerçekleştirdiğimiz organizasyonlarımızda değerli kulüplerimizi, antrenörlerimizi ve ünlü sporcuları da ağırlamakta, birlikte gelişime yönelik ortak aklı paydaşlarımızla yüksek standartlarda oluşturmaktayız.

Siz de bizimle takım olmak, farklı bir bakış açısıyla teknik becerinizi geliştirmek, eksik yönlerinizi farkına varmak ve buna yönelik çalışmalar yapmak, fiziksel olarak zayıf yönlerinizi farkına varmak, yeni sezona hazırlanmak ve yeni voleybolcu arkadaşlar edinmek için programlarımıza başvurabilir, voleybol seviyenizi yukarı taşıyacak motivasyonu bizimle sağlayabilirsiniz.