Türkçe Bilgi

Voleybol kamplarımız ve gelişim kurslarımız, uluslararası katılıma açık olması sebebiyle İngilizce hazırladığımız resmi web sitemiz ile yukarıda menüdeki linklerden duyurulmaktadır. Kamplarımıza ait programları ana menüdeki Programs linkinden öğrenebilir, voleybol gelişim kurslarımıza başvuru ve diğer detayları ilgili menüye girdikten sonra Google Çeviri kullanarak Türkçe dilinde inceleyebilirsiniz.

Başvuru ve katılım hakkında bizden doğrudan bilgi almak için menüdeki Contact linkinden, kararınızı verdiğinizde ise başvurunuzu tamamlamak ve ödeme konusunda ilerlemek için yine menüdeki Registration and Payment linkinden, aynı zamanda bu linkin içinde Bilgi Onay ve Veli İzin Formu yerine geçen Registration Form’u doldurup onaylayarak gerçekleştirebilirsiniz.

Kamp ait detaylar ile sağlığınızla ilgili veli beyanı ve bilgilendirmeleri içeren onayladığınız bu formun bir kopyasını yazıcıdan çıktı alarak velinizin ıslak imzasıyla birlikte lütfen kampa katıldığınız gün bize getirmeyi unutmayınız.

Voleybol Gelişim Kurslarımız 11-18 yaş aralığındaki kız altyapı voleybolcuları için genellikle yaz dönemlerinde ve kış dönemi ara tatillerinde, 180 kez voleybol milli takımlarında görev almış, sayısız şampiyonluklar yaşamış, halihazırda kendi adındaki Ali Peçen Sportif Spor Kulübüyle yüzlerce sporcuya voleybol eğitimi veren ve aynı zamanda FMV Işık Okulları Voleybol Koordinatörü olan efsane voleybolcu Ali Peçen tarafından düzenlenmektedir. Altyapı gelişimine ve maç tecrübesini arttırmaya yönelik turnuva ve lig organizasyonlarımız da yılın belli dönemlerinde sporcuların bu yöndeki ihtiyaçlarına destek olmak amacıyla bizim tarafımızdan yapılmaktadır. Uzun yıllara dayanan voleybol tecrübemizle gerçekleştirdiğimiz organizasyonlarımızda değerli kulüplerimizi, antrenörlerimizi ve ünlü sporcuları da ağırlamakta, gelişime yönelik ortak aklı paydaşlarımızla birlikte yüksek standartlarda oluşturmaktayız.

Siz de bizimle takım olmak, farklı bir bakış açısıyla teknik becerinizi geliştirmek, eksik yönlerinizi görmek ve buna yönelik çalışmalar yapmak, fiziksel olarak zayıf yönlerinizi farkına varmak, yeni sezona hazırlanmak ve yeni voleybolcu arkadaşlar edinmek için programlarımıza başvurabilir, voleybol seviyenizi yukarı taşıyacak motivasyonu bizimle sağlayabilirsiniz.